תכנית המנויים
 
הוסף   הסר
תקנון

כללי
חנות האינטרנט מופעלת על ידי יד ושם. החנות משמשת צינור לרכישת מוצרים ושירותים מיד ושם. השימוש באתר זה כפוף לתנאי תקנון זה. בתקנון זה, המבקר/רוכש יכונה "הלקוח".

תשלומים
כל תשלום יבוצע באמצעות שרת תשלומים המנוהל על ידי מדינת ישראל, משרד האוצר. ביצוע תשלום דרך שרת התשלומים יעשה תחת אבטחת מידע כמקובל בשוק, כגון הצפנה SSL. לאחר בדיקת פרטי ההזמנה, תועבר הוראת התשלום לחברת כרטיס האשראי, אשר תזכה את חשבון החנות. כל שאלה בקשר לתשלום יש להפנות לחברת האשראי או לחנות יד ושם. בשרת התשלומים לא ייאגר מידע על התשלומים, ובפרט לא ישמר מידע על פרטי כרטיסי האשראי.

הזמנות
החנות מציגה את המוצרים או השירותים שהיא מציעה למכירה, מחיריהם, תנאי התשלום או השירות, ותעריפי משלוח בישראל ומחוצה לה. בירורים בנוגע למוצרים או השירותים, מחיריהם ותנאי משלוח או שירות יש לברר ישירות מול חנות יד ושם, בכתובת דואר אלקטרוני או במספר הטלפון המפורט בחנות האינטרנטית.

משלוח מוצרים
חנות יד ושם תשלח את המוצרים שהוזמנו לכתובת שמסר הלקוח בעת ההזמנה.מועדי אספקת המוצרים מבוססים על ימי עבודה בלבד, קרי, ללא חישוב שבתות, חגים וכדומה.

הודעות ביצוע וחשבוניות
לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, ישלח שרת התשלומים הודעה ללקוח בדואר אלקטרוני, ובה אישור קבלת ההזמנה.חשבונית תישלח עם המוצר בדואר.

ביטול עסקה
ביטול עסקה צריך להתבצע ישירות מול יד ושם, ע"פ פרטי ההתקשרות המופיעים עבורה בחנות האינטרנטית, ועל פי מדיניות הביטול או ההחזרה של החנות. סודיות מידע שימסור הלקוח במסגרת השימוש באתר זה, יישמר בסוד בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"ב - 1982.
כל הזכויות שמורות © 2014 יד ושם - רשות הזיכרון לשואה ולגבורה
תנאי שימוש         קטלוג